Mapa satelitarna
  Filmiki-Strażak
  Licznik

STRAŻAK O WŁOS OD KOLEJNEGO TRIUFU !!!

8 marca (niedziela) odbył się I Choceński Turniej Deblowy w Tenisie Stołowym pod patronatem Chlts.
W turnieju wzieło udział 42 zawodników z terenu powiatu włocławskiego.
Oczywiście Strażak Nakonowo wystawił pary deblowe w kat.pow 12 lat (3 deble) oraz debiutujących w takim turnieju młodzików (od 3 miesięcy trenowanych przez J.Hofmana) w kategorii do lat 12 (dwa deble).

Klasyfikacja:
M.Narowski Z.Sadowski-miejsce II (w finale 2:3)
M.Jabłoński P.Piasecki - miejsce VI
J.Hofman   T.Hoffman  -  miesce  VIII

Na słowa uznania  za determinację oraz wolę waliki a także duży postęp w umiejętnościach zasłużyło młode "zaplecze" Strażaka w kat.do lat 12-stu.Światczą o tym miejsca wywalczone w turnieju:

K.Kruczkowski, K.Jabłoński-miejsce II (brawo!!)
N.Czarniak, Szablewski(Śmiłowice)- miejsce IV

Gazeta Pomorska o turnieju...

źródło-Gazeta Pomorska

ZDJĘCIA Z TURNIEJU MOŻNA OGLĄDAĆ NA STRONIE CHLTS :

K.Kruczkowski ,K.Jabłoński                                 N.Czarniak ,Szablewski
..
M.Jabłoński ,P.Piasecki                         M.Narowski ,Zb.Sadowski
.

.

STRAŻAK I NAKONOWO  MISTRZEM CHOCEŃSKIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO !!!
Drużuna Strażaka zwyciężyła w rozgrywkach III edycji CHLTS.Po rozegraniu siedmiu spotkań w rundzie finałowej zdobyła 13 punktów-zanotowała 6 zwycięstw i 1 remis.Jako jedyna z dwunastu drużyn nie poznała smaku goryczy porazki w całym turnieju.Należy nadmienic , iż Strażak w I edycji zajął 2 miejsce ,a w II edycji był trzeci- więc do trzech razy sztuka...brawo  !!!

Pełna mobilizacja przed ostatnią kolejką

Euforia i pełen luz  po zdobyciu tytułu mistrza CHLTS

.

BRAWO!!!  TYTUŁ MISTRZA I PUCHAR LIGI WĘDRUJE DO NAKONOWA. BRAWO!!!

Gazeta Pomorska o zakończeniu ligi

źródło Gazeta Pomorska /wiad.reg.sport/

PORTAL  WŁOCŁAWEK.INFO  O STRAŻAKU W CHLTS   !!!

włocławek.info.pl/sport/

STRAŻAK I  W RUNDZIE FINAŁOWEJ BEZ PORAŻKI  !!!

Sobota 31stycznia 2009
Tenisiści Strażaka zrobili kolejny krok przybliżajacy ich do mistrzowskiego tytułu CHLTS-pokonali dzisiaj bardzo silną drużynę Tajfuna I Śmiłowice 8:4
Sobota 17 stycznia 2009.
Drużyna Strażaka I w rundzie finałowej Chlts po sobotnich rozgywkach zapisuje na swoje konto 6 punktów pokonując kolejno: Zryw Olganowo 8:2, Remwil Włocławek 8:3 i KT Boniewo 8:3.
Osiągnięcie zaplanowanego celu  w tym sezonie coraz bliżej...

Drużyna Strażaka I w rundzie finałowej i rosnacy ich następcy

.
INDYWIDUALNY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY CHOCEŃ

W dniu 11 stycznia 2009 tenisiści zamieszkali na terenie Gminy Choceń już po raz drugi walczyli o mistrzowskie trofeum gminy i jednocześnie prowadzili zbiórkę pieniędzy na rzecz XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy .W zawodach wzieło udział dwudziestu zawodników, z których aż siedmiu-to reprezentanci Strażaka :
T.Hoffman-5 m-ce, J.Hofman-6 m-ce, M.Jabłoński-10 m-ce,
W drugiej dziesiątce zostali sklasyfikowani P.Piasecki,P.Maślanka,M.Hoffman i K.Jabłoński.
 Cały turniej wygrał ubiegłoroczny mistrz R.Glonek. Należy podkreślić,że rejon Starego Nakonowa był najliczniej reprezentowany na tych zawodach i jest to dobry prognostyk na przyszłość.

PUCHARY ROZDANE !!!

W dniu 4 stycznia 2009 roku w Świetlicy OSP Stare Nakonowo odbył się turniej tenisa stołowego o puchar :
    -Prezesa OSP w kategorii powyżej 12-stu lat
    -Naczelnika OSP w kategorii do lat 12-stu
Zainteresowanie turniejem przerosło oczekiwania organizatorów-na listę wpisało się aż 23 zawodników.
W kategorii do 12 lat zwyciężył Norbert Czarniak , a w kategorii pow. lat 12 Jarosław Hofman.
Wszyscy zawodnicy i liczni kibice zgodnie stwierdzili , że była przede wszystkim dobra zabawa i chętnie się odliczą  za rok jeżeli taki turniej zostanie zorganizowany... (obszerny fotoreportaż w załadce/Galeria/)